Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Barış yemeği yendi, küslük bitti

Barış yemeği yendi, küslük bitti

6 aydan bu yana Hollandalı yıldıza küs ve kızgın olan Özbek, yöneticilerin araya girmesiyle yumuşadı. Önceki gün Sneijder ile yemek yedi ve “Sen performansını düzelt ve şampiyonluğumuzda başrolde olup sorumluluk al” dedi.

27.08.2016 01:13

VE Galatasaray’da buzlar eridi... Küslük sona erdi, barış yemeği yendi...Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in önceki gün Wesley Sneijder ve menajeri Guido Albers ile bir araya gelmesi kafalarda soru işareti yaratmıştı...Herkes bu buluşmanın nedenini merak ederken, gerçek ortaya çıktı... 6 aydan bu yana Hollandalı yıldıza kızgın ve küs olan Başkan Özbek, yöneticilerin araya girmesi ile Hollandalı yıldız ile barış yemeği yedi...Özbek, Sneijder’ın geçen yılki disiplinsiz tavırları ve izinsiz verdiği röportajda yönetimi hedef alması üzerine Hollandalı yıldıza kızmıştı.

RANDEVU VERMEMİŞTİ
Özbek, Sneijder ile Galatasaray yönetiminin yaptığı görüşmelere katılmazken Hollandalı ile konuşmadı.Kendisine verilen para cezası sonrasında, “Ben bu konuyu sadece başkan ile konuşurum” diyen Sneijder’e, Özbek randevu da vermemişti. Ancak önceki gün araya giren yönetici Levent Nazifoğlu, buzların erimesini sağladı.Florya Beyti Restaurant’ta yenen yemekte Sneijder ve menajeri Guido Albers, ceza konusunu açmak istese de Başkan Özbek oralı olmadı ve Hollandalı yıldıza şunu söyledi:- Sen performansını düzelt ve Galatasaray’ın şampiyonluğunda yine başrolde olup sorumluluk al. Ben bunu istiyorum.

Yorumlar | 0
üye profil