Barcelona'nın yıldızı İstanbul'a geldi! Havalimanında büyük heyecan...

Barcelona'nın Brezilyalı yıldızı Neymar İstanbul'a geldi.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2015 15:04
Değiştirme Tarihi: 12.01.2015 16:52

Öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı'na gelen 22 yaşındaki futbolcunun, dün akşam İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) Atletico Madrid'le oynadıkları maçta yaşadığı sakatlık nedeniyle sekerek yürüdüğü gözlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.
Havalimanında herhangi bir açıklamada bulunmadan kendisini bekleyen araca binen Neymar, organizasyonla ilgili basın toplantısı düzenleyeceği Beşiktaş'taki otele hareket etti. Brezilyalı futbolcunun ayrıca, basın toplantısının ardından bir dizi özel ziyarette bulunacağı bildirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.
Neymar'ın takımı Instituto Projeto Neymar JR'ın yanı sıra Beşiktaş, Galatasaray ve River Plate'in katılacağı International Royal Cup'ta karşılaşmalar, 16-18 Ocak tarihlerinde Alanya Oba Stadı'nda oynanacak.

Haber ile ilgili metin girin!.
Neymar'dan Arda Turan'a: "Harika..."
Barcelona'nın süper yıldızı Neymar, İstanbul'da açıklamalarda bulundu.

İşte o sözler:

"Türkiye'de oynayan, oynamış arkadaşlarım var. Beşiktaş ve Galatasaray da iyi oyunculara sahip olan, iyi işler yapabilecek takımlar. Futbolda başarılı olabilecek ekipler.

Arda Turan çok büyük potansiyele sahip, çok büyük bir oyuncu. Her zaman ona hayranlığımı bire bir dile getiriyorum, dün de dile getirdim. Kendi tarihini yazmaya başladı ve devam edecek.

Bütün Türk halkına bana gösterdikleri sevgi için teşekkür ederim. Burada olmaktan çok mutluydum, yine çok mutluyum burada olduğum için."

Haber ile ilgili metin girin!.