Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

"Arda'nın Messi'nin yanında..."

İspanyol futbolseverler, Arda Turan'ın Barcelona formasıyla sahalara dönüşünü ve oyuncu ile ilgili düşüncelerini açıkladılar.

24.12.2015 11:55

Arda Turan'ın sahaya çıkacağı tarih yaklaştıkça İspanya'da heyecan artıyor. La Liga'nın Youtube'daki resmi kanalı, yıldız futbolcunun görüntülerine yer veren özel bir video yayınladı. 'Barcelona için tam yetenek' ifadesiyle dün yayına sunulan ve oyuncunun güzel hareketlerine yer veren görüntüler, kısa sürede on binlerce kişi tarafından izlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

FIFA'nın Barcelona'ya getirdiği transfer yasağının kalkmasıyla, Kral Kupası'nda 6 Ocak'ta oynanacak Espanyol maçında oynayabilecek olan milli futbolcu için İspanyol futbolseverlerin de heyecanlı olduğu ortaya çıktı. Videonun sadece 24 saat içinde 13 binden fazla kez görüntülenmesi ve hakkında 60'dan fazla yorum yapılması dikkat çekti.

Tamamına yakını İspanyolca olan yorumlarda ülkedeki futbolseverlerin, Arda Turan'ı izlemek için sabırsızlandıkları göze çarptı. İspanyol futbolseverlerin yaptıkları yorumların bazıları şöyle:

"Büyük oyuncu""Messi'nin yanında parlamasını istiyoruz""Bu adam Barça için büyük kazanç""Herkes onu oynarken görmek için sabırsızlanıyor""Arda Turan yakında geliyor. Heyecan büyük""arda turan > griezmann""Arda dünya çapında bir oyuncu. Luis Enrique Iniesta, Rakitic ve Busquets arasında rotasyona mecbur kalacak""Ve Arda geliyor!" ?

Yorumlar | 0
üye profil