Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Messi: "Buna bir son vermem gerekiyordu"

Lionel Messi, Altın Top Ödül Töreni öncesi, neden Barcelona'daki geleceğiyle ilgili açıklama yapma gereği duyduğunu anlattı.

14.01.2015 15:12

Teknik direktörü Luis Enrique ile anlaşamadığı hatta yönetime Enrique'nin kulüpten ayrılması için ultimatom verdiği iddia edilen Lionel Messi, Altın Top Ödül Töreni'ne dek suskunluğunu korumuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.Ödül töreninden hemen önce Barcelona Televizyonuna çıkan Messi, Luis Enrique ile arasında hiçbir sorun olmadığını söylemiş ve Manchester City ya da Chelsea'ye transfer olacağını yalanlamıştı. Haber ile ilgili metin girin!.Peki günlerce susan Messi, neden konuşmaya karar verdi? Yıldız oyuncu, söylentilerin soyunma odasındaki atmosferi olumsuz etkilemeye başlaması üzerine, kendisini açıklama yapmak zorunda hissettiğini dile getirdi.Barcelona'da bazı bilgilerin basına sızmasına alışık olduklarını dile getiren Messi; "Ancak durum giderek kötüleşiyordu. Yalan haberler nedeniyle takım arkadaşlarımın morali bozulmuştu. Buna bir son vermem gerekiyordu. Hakkımda yazılanlar için hala kızgınım" dedi.Messi, kendisinin Barcelona'yı yönettiği algısının yaratılmasına karşı çıkmış; "Ben sadece bir oyuncuyum. Luis Enrique ile de aramda normal bir oyuncu-teknik adam ilişkisi var" demişti.
Yorumlar | 0
üye profil