Barcelona'dan Messi'ye flaş maaş resti! 'İndirime gitmezse yolları ayırırız'

Barcelona'da başkan adayları tarafından, yıldız oyuncu Lionel Messi'ye maaş resti çekildi. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Messi'nin maaşında indirime gitmemesi halinde, kulüple yollarının ayrılacağı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 12:57
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 12:57
Barcelona'dan Messi'ye flaş maaş resti! 'İndirime gitmezse yolları ayırırız'

La Liga ekiplerinden Barcelona'yla olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek Lionel Messi'ye maaşında indirime gitmemesi halinde yeni sözleşme teklif edilmeyebilir.

Josep Maria Bartomeu'nun görevden ayrılmasıyla başkanlık seçimine gitmeyi bekleyen Barcelona'da adaylar Messi sorununa dair çözümlerini dile getirmeye başladı. Başkan adaylarından Emili Rousaud, ARA'ya yaptığı açıklamada "Messi'yle maaşında indirim yapması için oturup konuşmalıyız. Fedakarlık yapmasını istemeliyiz. Eğer anlaşamazsak takımdan ayrılır" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e elenmelerinin ardından takımdan ayrılmak istediğini dile getiren Messi'nin 2021 yazında Paris Saint-Germain, Inter veya Manchester City'ye gideceği uzun zamandır konuşuluyor. Bu sezon takımda kalmayı kabul eden Messi için başkan adayı Rousaud, "Üyelerimizi aptal yerine koyamayız. Messi bu takım için harika şeyler yaptı. Ancak önceliğimiz kulübün menfaatleri olmalı" şeklinde konuştu. 

Etiketler: messi - maaş - Rest - barcelona