Barcelona'da büyük şok! Messi kararını bildirdi

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Messi'nin yönetime kulüpten ayrılmak istediğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 20:34
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 20:35
Barcelona'da büyük şok! Messi kararını bildirdi

Barcelona'da özellikle Bayern Münih karşısıdna Şampiyonlar Ligi'nde alınan 8-2'lik mağlubiyet sonrasında takımda kklü bir değişiklik yapılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Messi'nin takımdana yrılıp ayrılmayacağı ise en merak edilen konulardan birisiydi.

Messi'nin yeni teknikdirektör Koeman ile görüştü ve takımdan ayrılma kararı aldığı belirtildi. Messi'nin peşinde Macnhester City, Macnhester United, Juventus ve Inter gibi dünya devleri bulunuyor.  Neymar'ın Barcelona'dan PSG'ye transferini ilk açıklayan gazeteci olan ve geçtiğimiz günlerde Messi'nin de ayrılmak istediğini belirten gazeteci Marcelo Bechler, ise konuyla ilgili konuştu.

"BİR TUTUSAK İSTEMEZLER"

Bechler, "Yönetime sinirli, hayal kırıklığı yaşıyor ve şu anda ayrılmak istiyor. Barcelona da karamsar çünkü net bir proje sunamıyorlar ve bu yüzden Messi'ye yardım da edemiyorlar. Başka bir proje bulduğunda ayrılma ihtimali çok yüksek. Neresi olur, hangi kulübe gider bilmiyorum ancak bu böyle. Bu ekonomik şartlarda 700 milyon euro ödemek zor ancak Barcelona'nın da mutsuz bir Messi'yi tutmak istemeyeceğini sanıyorum. Messi'nin onlara verdiklerinden sonra, bir tutsak istemezler." ifadelerini kullandı.