Balotelli penaltıyı çaldı, İngiltere'de olay oldu!

Balotelli penaltıyı çaldı, İngiltere'de olay oldu!

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur maçında Beşiktaş'ı penaltı golüyle 1-0 geçen Liverpool'da atışı Balotelli'nin kullanmak istemesi tartışma yarattı.

Maçın 85. dakikasında Motta’nın müdahalesiyle yerde kalan Jordan Ibe, Liverpool’a bir penaltı kazandırmıştı. Penaltıyı kullanmak üzere topun başına Jordan Henderson gelirken Balotelli bir anda araya girdi ve topu ondan aldı.

Haber ile ilgili metin girin!. Gerrard: Saygısızcaİtalyan golcü penaltıyı gole çevirse de maç için yorumculuk yapan Gerrard, Balotelli’ye yüklendi. Gerrard, penaltıyı Henderson kullanmalıydı derken, “Kural kuraldır penaltıyı Henderson atmalıydı. Balotelli'nin yaptığı biraz 'saygısızca' oldu. diye konuştu."Balotelli'nin yaptığı biraz saygısızca oldu. Penaltıyı Henderson'ın kullanması gerekiyordu."Hakemin penaltı kararı sonrası topu ilk alan Jordan Henderson oldu. Ancak sonrasında Mario Balotelli gelerek Henderson'dan topu aldı ve atış hazırlığı yaptı. Bu arada Henderson ve Sturridge'in Balotelli'ye ufak tepkileri oldu ancak İtalyan yıldız atışı gole çevirince kriz çok büyümedi. Balotelli: "Dramayı bırakın artık"Olayın ana kahramanı Mario Balotelli de maç sonrasında Instagram hesabından Henderson ile gol sevincinin bir fotoğrafını paylaşarak takım arkadaşına teşekkür etti.İşte Balotelli'nin mesajda kullandığı sözleri:"Penaltıyı atmama izin verdiğin için teşekkür ederim 'Hendo' Artık dramayı bırakalım. Maçı kazandık. Biz bir takımız ve biz Liverpool'uz!"
Görüntülenme : 1744 Güncelleme Tarihi: 20/02/2015 11:48:38
Yayınlanma Tarihi: 20/02/2015 10:07:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin