Balotelli hakkında flaş iddia! Hayranları üzülecek...

24 yaşındaki Balotelli'nin kariyerinin bitmek üzere olduğu iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 14:17
Değiştirme Tarihi: 04.02.2015 14:30

Dünyanın en hırçın futbolcularının başında gelen Mario Balotelli'nin futbol kariyerinin bitme noktasına geldiği iddia edildi.
 
İspanyol El Pais Gazetesi'nde yer alan bir haberde, Balotelli'nin İngilizlerin ünlü futbol kulübü Liverpool'un teknik heyeti ve taraftarları tarafından artık istenmeyen adam ilan edildiği ileri sürüldü.
 
İtalyan milli oyuncunun son bir ay içinde sadece yarım saat sahada kalabildiğini hatırlatan gazete, bu oyuncunun geçtiğimiz Kasım ayından bu yana da 90 dakika forma giyemediği hatırlatıldı. Balotelli'nin Liverpool forması altında Premier Lig'de tek bir gol atamadığı da vurgulanan haberde milyonlarca pound kazanan bu futbolcunun sadece bir kez Şampiyonlar Ligi bir kez de Lig Kupası'nda topu filelerle buluşturma şansı yakaladığı belirtildi.
 
Mario Balotelli'nin menajeri Mino Raiola'nın bir İtalyan gazetesine yaptığı açıklamalara da yer verilen haberde bu menajerin Süper Mario'ya "Liverpool ile dört yıllık sözleşmen var, bundan sonra seni bir başka kulübe götürmem çok zor, sana tavsiyem burada ölene kadar kalmandır" sözlerini ettiği kaydedildi.
 
Instagram'a "bazıları hak ettiği cezayı görecektir" yazdı
 
İngiliz Futbol Federasyonu tarafından bu futbolcunun attığı ırkçı bir tweet nedeni ile de cezalandırıldığı hatırlatılarak Mario'nun son bombasının ise Instagram aracılığı ile "El Padrino" filmindeki ünlü mafya babasının resmini kullanarak altına "Bazıları hak ettiği cezayı görecektir" tehdidi savurması olduğu ifade edildi.
 
El Pais gazetesi, Milanlı bir yöneticinin " bu adam ne çalışmayı seviyor ne de koşmayı, kötü huylu, üzerine gittiğinizde ise ağlayarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyor, Milan forması artık giyemez" dediğini yazarak İtalyan kapılarının milli takım forması da olmak üzere bu futbolcuya kapandığını öne sürdü.
 
Gazete son olarak bir dönem Galatasaray'ı da çalıştıran teknik adam Roberto Mancini'nin Balotelli ile ilgili yaptığı açıklamalara yer vererek bu ünlü teknik adamın Mario için "Söylediğiniz her söz bir kulağından girip diğerinden çıkıyor, kimseyi ciddiye almıyor, korkarım onun futbol hayatı da ünlü Brezilyalı futbolcu Adriano gibi genç yaşta bitecektir" dediğini belirtti.

İlgili Sayfalar: Spor