Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bağlantıyı kes

Bağlantıyı kes

“Silva, Lemar, Falcao üçlüsünün bağlantısı kesilmeli. Duran toplarda fizik olarak üstün Raggi ve Bakayoko gibi isimler ön plana çıkıyor. Kesinlikle takım savunmasından ödün verilmemeli”

25.07.2016 02:19

“Silva, Lemar, Falcao üçlüsünün bağlantısı kesilmeli. Duran toplarda fizik olarak üstün Raggi ve Bakayoko gibi isimler ön plana çıkıyor. Kesinlikle takım savunmasından ödün verilmemeli”

Şampiyonlar Ligi üçüncü ön eleme turunda 27 Temmuz Çarşamba günü Kadıköy'de Monaco ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'nin teknik heyeti, rakibini detaylı şekilde analiz etti. Teknik direktör Pereira'nın, yardımcılarına hazırlattığı raporda dikkat çeken noktalar şunlar:MAÇA TEK SANTRFORLA BAŞLARTeknik direktör Leandro Jardim, hazırlık sürecinde iki farklı sistem denedi. Portekizli teknik adam, 4-4-2 ve 4-2-3-1 dizilişleri üzerinde durdu. Radamel Falcao ve Valere Germain'in kiradan dönmesinin ardından bu sezon sıklıkla çift forvet kullanması bekleniyor. Fenerbahçe teknik heyeti, rakibin Kadıköy'deki maçta tek santrfor sistemi ve Radamel Falcao ile başlamasını öngörüyor. Skora göre ikinci maçta çift santrfora dönebilirler.DURAN TOPLARDA RAGGI...Monaco'nun hücumdaki kilit ismi Bernardo Silva... 22 yaşındaki Portekizli, kilit pas ve skor konusunda takımını genç yaşına rağmen sırtlıyor. Silva'nın en büyük yardımcısı ise 21 yaşındaki Fransız Thomas Lemar. Teknik heyet, bu iki oyuncu ile Falcao'nun bağlantısını mümkün olduğunca kesme amacında. Akan oyunda bu ikilinin paslarını Falcao'nun bitirişi Monaco'nun en önemli planı. Duran toplarda ise fizik olarak üstün Raggi ve Bakayoko gibi isimler ön plana çıkıyor.SKORU VE OYUNU TUTAMIYORLARMonaco, ligde 17 galibiyet, 14 beraberlik ve 7 mağlubiyet aldı. 17 galibiyetinin 11'i tek farklıydı. Maçların çoğunluğunda öne geçip puanlar yitirmesi, onları PSG ve Lyon'un arkasında üçüncü yaptı. Skoru ve oyunu tutamaması, Fransız ekibinin en büyük zaafı olarak görünüyor. Ancak deplasmanda da kendi oyununu oynayabilme özelliği, Kadıköy'deki maçı daha zorlu hale getiriyor. Teknik heyetin Pereira'ya raporundaki ana fikir de şu: İki maçta da takım savunmasından asla ödün verilmemeli.

Yorumlar | 0
üye profil