Babasına saldıran Kolombiyalı futbolcu Fredy Guarin kanlar içerisinde gözaltına alındı

34 yaşındaki Kolombiyalı futbolcu Fredy Guarin, ailesiyle yaşadığı kavga nedeniyle polis tarafından kanlar içerisinde gözaltına alındı. Yıldız futbolcunun adı bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray ile de anılmıştı.

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021 11:56
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 11:56
Babasına saldıran Kolombiyalı futbolcu Fredy Guarin kanlar içerisinde gözaltına alındı

Kolombiya basınında yer alan habere göre Kolombiyalı futbolcu Fredy Guarin, ailesinin yaşadığı evde babasına saldırma girişiminde bulunurken polis tarafından gözaltına alındı. O anlar sosyal medyada geniş yer bulurken, görüntülerde Guarin'in kıyafetinin kanlar içerisinde kaldığı görüldü. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Guarin'in kulübü Millonarios, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Yaşanan olay sebebiyle üzüntülüyüz. Ailesinin yanında olduğumuzu bildirmek isteriz. Guarin'in profesyonel yardım alması ve bu kötü dönemden kurtulması için gerekenleri yapacağız." denildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ESKİ SEVGİLİSİNDEN PAYLAŞIM

Fredy Guarin'in çocuğunun annesi olan eski sevgilisi Sara Uribe, yaptığı paylaşımda; "Sen benim oğlumun babasısın ve insanların 'Guaro'su olmaya devam edeceksin. Güçlü şampiyon! Anka kuşu gibi küllerinden doğacaksın" sözlerini kullandı.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE İSTEMİŞTİ

Kariyerinde Inter, Porto gibi büyük kulüplerde oynayan Guarin'i ülkemizden de Galatasaray ve Fenerbahçe istemiş ancak transferi olumlu sonuçlandıramamıştı.

Kaynak: Hürriyet