Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aziz Yıldırım kararı duyunca...

Aziz Yıldırım kararı duyunca...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin aldığı yeniden yargılama ve infaz durdurma kararının ardından büyük sevinç yaşadı.

23.06.2014 18:15

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin aldığı yeniden yargılama ve infaz durdurma kararının ardından büyük sevinç yaşadı. Yakınları ve dava arkadaşlarının telefonla aradığı Aziz Yıldırım gözyaşlarını tutamadı. Davanın bir kumpas olduğunu yıllardır söylediğini ifade eden Aziz Yıldırım gözyaşlarını tutamadı. Haklılığının ortaya çıkmasından dolayı çok mutlu olan Aziz Yıldırım, yakınlarıyla da telefonda konuştu.

Açıklama yaptıFenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davasıyla ilgili olarak verdiği yeniden yagılanma ve infazının durdurulması talebini kabul etmiş olması ile ilgili olarak mutluluğunu dile getirdi.Aziz Yıldırım, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada "13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin, bugün şahsım ve dava arkadaşlarım ile ilgili almış olduğu karar, beni, bizleri çok mutlu etti. Haklı mücadelemiz için bir gün olsun vazgeçmeden 1087 gündür bize nefes olan değerli kongre ve divan kurulu üyelerimize, mücadeleden asla ödün vermeyen yürekli taraftarlarımıza, kulübümüzün tüm emekçilerine ve davamıza sahip çıkan sporcularımıza, En içten teşekkürlerimi sunuyorum. Vatan Caddesi’nde, Metris’te, Çağlayan’da, Silivri’de, bizi yaz kış demeden yalnız bırakmayan, Bağdat Caddesi’nde, Anıtkabir’de, Sabiha Gökçen’de sesimize ses olan, Davamıza ilk günden itibaren yürekten inanan Büyük Fenerbahçe Ailesi’ne, şükranlarımı sunuyorum. Mücadelemiz, haklılığımız ispatlanana kadar sürecek…" ifadelerini kullandı.
Yorumlar | 0
üye profil