Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aziz Yıldırım'ın kehaneti tuttu! Yeni lider...

Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 2-0 yenmesinin ardından Fenerbahçe'nin devreyi lider olarak tamamlası, geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamayı hatırlattı.

04.01.2015 21:29

Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe, Kadıköy'de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Başahşehir'i 2-0 yenerek, maç fazlasıyla lider olmuştu. İsmail Kartal, maç fazlasıyla lider olduklarını ve yarınki maçı bekleyerek ligin devre arasına lider olarak girmek istediklerini söylemişti. Bugün de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 2-0 yenmesinin ardından, Sarı Lacivertliler, ligin ilk yarısı biterken liderlik koltuğuna kuruldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Devreyi lider tamamlayacağız"

Geçtiğimiz günlerde Başakşehir maçı antrenmanını takip eden Aziz Yıldırım, burada açıklamalarda bulunmuştu. Fenerbahçe Başkanı, "Spor kamuoyunda Fenerbahçe'yi kötüleyerek bir algı operasyonu yapılıyor. Ligin ilk devresinde kalan iki maçı da kazanarak, devre arasına lider gireceğiz Fenerbahçe geçen yılın şampiyonudur. Geçen seneki takım, bu seneki takımdan çok ileride değil" demişti. Yıldırım söylediği bu sözler gerçek oldu ve Sarı Lacivertliler devre arasını 36 puanla lider olarak tamamladı.
Yorumlar | 0
üye profil