Aziz Yıldırım Nani gerçeğini açıkladı: 'Pereira 'gitsin dedi'

Aziz Yıldırım Nani gerçeğini açıkladı: "Pereira 'gitsin dedi"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Luis Nani'nin istemeleri halinde takım da kalabileceğini, fakat Vitor Pereira'nın 'gitsin' raporuyla oyuncunun gönderildiğini açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Vitor Pereira'nın vatandaşı Luis Nani'yi takımdan görmek istemediğini belirtmesi üzerine yıldız futbolcuyla yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Aziz Yıldırım'ın konuyla ilgili sözleri şöyle;
"Geçen sene iyi transferler yaptık, bir CEO getirdik ve antrenöre karışmadan, böyle başladık. Capello ile, Klopp ile, Bielsa ile görüşmeler yaptık ve anlaşamadık. Sonra kendisi bir antrenör buldu ve 2 yıl anlaştık. Terraneo, Pereira'yı buldu getirdi. Biz ismini daha önce duymamıştık. Kefil oldu ve 2 sezon anlaşma imzaladık. Pereira bilime inanmıyordu, oyuncuların maç oynadıkça başarılı olacağını iddia ediyordu biz tersini düşünüyorduk. Bazı aksaklıklar gördüğümüz için Terraneo'yu gönderdik. Başarısız olunca da sezon sonu Pereira ile konuştuk. Geçen seneki başarısızlığı anlattık. Bu sene tahammülümüz olmadığını anlattık. O da sizle aynı düşüncedeyim, 4-2-3-1'e göre bir transfer listesi verdi. Aatif'i istedi, aldık. Alamadıklarımız da oldu. Ama sonra duyduk ki aynı şekil devam ediyor. Basından duyduk 3-5-2 oynatacak diye. Çağırdık konuştuk... Nani'ye kadar zorlasaydık kalabilirdi. Ama gönderdi, gitsin dedi. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 25/08/2016 10:44:29

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin