Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yıldırım: 'Yeniden aday olmayacaktım ama...'

Yıldırım: 'Yeniden aday olmayacaktım ama...'

Aziz Yıldırım 2000 F.Bahçeliler Derneği'nin 15. kuruluş yıldönümü yemeğinde kürsüye çıktı. Son derece duygusal konuşmalar yaptı

26.05.2015 22:17

Yıldırım: "Başkan olmak artık beni mutlu etmiyor, üzüyor ama 3 Temmuz komplosunun bitmesini ve temiz bir sayfa açılmasını bekliyorum."

 Ezeli rakip G.Saray'a şampiyonluğun kaptırılmasının ardından morali çok bozuk olan başkan Aziz Yıldırım2000 F.Bahçeliler Derneği'nin 15. kuruluş yıldönümü yemeğinde kürsüye çıktı. Son derece duygusal olan başkan şöyle konuştu:

 "Burada kürsüde değil sizin yerinizde olmak isterdim. Neler yaşadım bir bilseniz. Çocuklarımın diploma törenine bile gidemedim. Çocuklarım 'Baba F.Bahçe'yi bizden daha mi çok seviyorsun' dedi. 

Yeniden başkan adayı olmayı düşünmüyordum. Ama F.Bahçe'nin üzerine atılmış bir şike davası var. Bu bize yapılmış bir komploydu. Bugün  birileri aldandık diyor. Ama biz gerçeği gördüğümüzü söyledik. Memleket elden gidiyor dedik. 

 Doğru, yanlış ne yaptıysam F.Bahçe için yaptım. 7 veya 8 Temmuz'da dava var. Mahkemenin karar vermesini ve temiz bir sayfa açılmasını bekliyorum. Başkan olmak beni artık sevindirmiyor üzüyor. Bu damgayla devam etmek istemiyorum. F.Bahçe, laik cumhuriyetin ve Atatürk'ün takımıdır. Gelecek F.Bahçe'nindir. F.Bahçe'ye kötülük yapanlar yok olacak."   

Yorumlar | 0
üye profil