Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aziz Yıldırım, Emenike'yle Görüşecek

Aziz Yıldırım, Emenike'yle Görüşecek

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, aykırı hareketleriyle dikkat çeken Emenike'yle toplantı yapacak, uyarılarda bulunacak.

24.10.2016 10:39

Fenerbahçe'nin asi golcüsü Emmanuel Emenike sezona bomba gibi başlangıç yapıp formayı kapmışken geçtiğimiz hafta sonu oynanan Alanya maçının ardından yine eski kimliğine büründü. Teknik direktör Dick Advocaat'ın takım içindeki disiplinde en çok önem verdiği yemekler, toplantı ve seyahat gidişlerindeki hassasiyetin sınırlarını zorlayan Nijeryalı oyuncu 1 haftadan bu yana uymadığı davranışlarla adeta ateşle oynuyor.

YEDEK ÇIKTI TRİP ATTI

Vatan'ın haberine göre Alanyaspor maçında oyundan çıkarken arkadaşının elini sıkmayan ve soyunma odasına gittikten sonra duşunu alıp kimseyi dinlemeden ayrılan Emenike, Advocaat'ın tepkisine de yol açan takım yemeğine geç kalarak hocanın radarına takıldı.

İngiltere deplasmanında ise yedek başladığı için saha kenarında ısınmayan ve ayağına topu alıp sadece arkadaşlarını izleyen Emenike disiplini zorlayan davranışlarına devam etti. Golcü futbolcu İngiltere dönüşü de takım otobüsünden ayrı olarak evinin yolunu tutmuştu.

Yorumlar | 0
üye profil