Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aziz Yıldırım'dan Yaya Toure'ye şok cevap!

Manchester City'de Pep Guardiola tarafından kadro dışı bırakılan Yaya Toure, menajeri tarafından Fenerbahçe'ye önerildi ama Aziz Yıldırım kabul etmedi.

28.09.2016 10:45

İspanyol teknik adam Pep Guardiola tarafından aynı Barcelona'da olduğu gibi Manchester City'de de kadroda düşünülmeyen Yaya Toure geçtiğimiz günlerde kadro dışı bırakılmıştı.

33 yaşındaki Fildişili orta saha oyuncusunun menajeri Dimitri Seluk alınan bu karar sonrası Guardiola hakkında basına birçok suçlayıcı açıklama yapmış, İspanyol teknik adam ise oyuncusuyla direkt olarak konuşmayı tercig ettiğini açıklamıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Menajeri kulüp aramaya başlamış
Yeni ortaya çıkan bilgilere göre Seluk, kulüp ve Pep Guardiola ile yaşadığı gerginliği sürdürürken bir yandan da kulüp arıyor. Yaya Toure'nin yapacağı takım değişikliğinin son transfer olmasını bekleyen ve bu transferden yüklü komisyon almayı hedefleyen ünlü menajer yıldız futbolcuyu Fenerbahçe dahil birkaç kulübe daha önerdi.

Aziz Yıldırım'dan şoke eden cevap!
Teklifi aldıktan sonra değerlendirme gereği dahi duymayan başkan Aziz Yıldırım, "Yenisi (Ozan Tufan) bizdeyken eskisini ne yapayım" diyerek net bir ret cevabı verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil