Aziz Yıldırım Bayern Münih’in yıldızı Robben için devrede!

Aziz Yıldırım Bayern Münih’in yıldızı Robben için devrede!

Tribünleri coşturacak yıldız arayışındaki Fenerbahçe, Dortmund Emre Mor’u bırakmayınca 2 yıl önce çok istedikleri 33 yaşındaki Robben’e yöneldi.

Tribün barışının sağlandığı Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım, taraftarları coşturacak bir transfer gerçekleştirmenin hayalini kuruyor. 2 sene önce Robin Van Persie'yi kadroya katsalar da Hollandalı'nın patlama yapamaması üzerine camia yeni bir yıldız beklentisi içerisine girdi. Süper star sınıfındaki bir ismi renklerine katmaları halinde hem kombine hem forma satışlarının artacağına inanan başkan Aziz Yıldırım, Kadıköy'ün eski havasını geri getirmek için düğmeye bastı.

Camiayı heyecanlandırmak niyetinde olan sarı-lacivertlilerin 1 numarasının aklındaki ilk isim Emre Mor'du. Başarılı performansıyla adını tüm Avrupa'ya duyuran oyuncunun Dortmund'da düzenli forma giyememesini bir koz için kullanılmak istense de Almanlar F.Bahçe'ye sıcak bakan oyuncuya ‘Seni Türkiye Ligi'nden bir takıma göndermeyiz' yanıtını verdi. Böylelikle genç yeteneğin dosyası rafa kalktı.

Görüntülenme : 668 Yayınlanma Tarihi: 22/06/2017 10:55:23

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin