Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aziz Yıldırım Ali Koç'u Aradı: Adaylığın Hayırlı Olsun

Aziz Yıldırım Ali Koç'u Aradı: Adaylığın Hayırlı Olsun

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, başkanlık için aday olduğunu açıklayan Ali Koç'u aradı: Fenerbahçe'ye ve sana hayırlı olsun Ali. Bak arkadaşlar da burada, onlar da 'Hayırlı olsun' diyorlar.

26.10.2016 11:40

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'un başkan adaylığı için ilk tepki! Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlık için aday olduğunu açıklaması sarı-lacivertli camiada olumlu karşılanırken, bu flaş gelişmeye başkan Aziz Yıldırım da duyarsız kalmadı. Yıldırım'ın, uzun süredir arasının bozuk olduğu söylenen Koç'u arayıp tebrik ettiği öğrenildi.

YÖNETİCİLER OLUMLU KARŞILADI

Atiker Konyaspor maçı sonrası protokol tribününde telefondan Koç'a ulaşan başkan, "Fenerbahçe'ye ve sana hayırlı olsun Ali. Bak arkadaşlar da burada, onlar da 'Hayırlı olsun' diyorlar" dediği belirtildi. Koç'un adaylığının, Konya'da Fenerbahçeli yöneticiler arasında en çok konuşulan konu olduğu da ifade edildi.

"ERKEK GİBİ SÖYLESİN"

Başkan Aziz Yıldırım, geçen cumartesi günü yapılan divan kurul toplantısında, "Başkanlığa herkes aday olabilir. Ama kim bunu istiyorsa gelebilir ama erkek gibi 'Adayım' diyecek. 'O olursa ben olmam' demeyecek" çağrısı yapmıştı.

Yorumlar | 0
üye profil