Aylık 2.5 Milyon Euro'yu Reddetti!

Aylık 2.5 Milyon Euro'yu Reddetti!
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2016 07:09 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 07:09

Arjantin'in Ole gazetesinin haberine göre Arjantin'e dönmek için Avrupa'nın birçok dev kulübünü reddeden ve Juventus'tan ayrılarak Boca Juniors'a imza atan Carlos Tevez, dudakları uçuklatacak, tarihi bir teklifi daha geri çevirdi.

Arjantin'in Ole gazetesinin haberine göre Arjantin'e dönmek için Avrupa'nın birçok dev kulübünü reddeden ve Juventus'tan ayrılarak Boca Juniors'a imza atan Carlos Tevez, dudakları uçuklatacak, tarihi bir teklifi daha geri çevirdi. Çin ekibi Shanghai SIPG, yalnızca 10 ay kalması için 25 milyon Euro net ücret önerirken, Tevez Arjantin'de kalmak istediği için teklifi reddetti. 32 yaşındaki Tevez teklifi kabul etseydi Ronaldo ile Messi'nin ardından dünyanın en çok kazanan üçüncü oyuncusu olacaktı.

AİR JORDAN'I HATIRLATTINBA efsanesi Michael Jordan, nam-ı diğer 'Air Jordan' zamanında Ürdün Havayolları'nın (Royal Jordanian) bir saatlik gösteri karşılaşması için teklif ettiği uçuk rakamı geri çevirmişti. Ürdün Havayolları, tarihin en iyi basketbol oyuncusuna bir saat sürecek gösteri maçı için 1 milyon dolar teklif etmiş ancak 'hayır' yanıtı almıştı.

Kaynak: SabahKaynak: Sporvadisi.com