Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kocaman'dan kongreye damga vuran söz!

Kocaman'dan kongreye damga vuran söz!

Ülker Sports Arena'da devam eden Fenerbahçe seçimli olağan genel kurulunda Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın söylediği söz damga vurdu.

31.05.2015 16:52

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurulunda  sarı-lacivertli kulübün kongre üyesi olan Torku Konyaspor'un teknik direktörü  Aykut Kocaman oyunu kullandı.

Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen genel kurulda  sarı-lacivertlilerin eski teknik direktörü Kocaman, 12 numaralı sandıkta oyunu  verdi.

Genel kurul üyelerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Aykut Kocaman'a bir  üye esprili bir dille "Keşke Konya bize iki puan verseydi" dedi. Bunun üzerine  arkasındaki üyeye dönen Kocaman, "Öyle şey olur mu? Fenerbahçe'ye verilmez,  Fenerbahçe alır" diyerek cevap verdi.

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında sarı-lacivertliler, Aykut  Kocaman'ın takımı Torku Konyaspor ile 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yolunda 2  puan kaybetmişti. Aykut Kocaman, daha sonra tribüne çıkarak sarı-lacivertlilerin yönetim  kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu ve yanındakilerle sohbet etti.

Öte yandan sezonun sona ermesiyle Fenerbahçe'yle yollarını ayıran  teknik direktör İsmail Kartal'ın eşi Sema Kartal da kongreye gelerek oy verdi. 

Yorumlar | 0
üye profil