Aykut Kocaman MasterChef Türkiye'de jüri oluyor!

Aykut Kocaman MasterChef Türkiye'de jüri oluyor!
Yayınlanma Tarihi: 06.12.2019 15:20 | Değiştirme Tarihi: 06.12.2019 15:20

MasterChef Türkiye'de önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümde Aykut Kocaman sürprizi yaşanacak. Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ömer Ali Şahiner ve Milosevic'in MasterChef Türkiye'de jüri olarak görev alacağı program haftaya sizlerle buluşacak.

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu hafta büyük bir sürpriz yaşanacak. Yeni haftada Aykut Kocaman, futbolculardan Ömer Ali Şahiner ve Milosevic MasterChef'te jüri olarak görev alacak. Konya'da çekimi gerçekleştirilen MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşanacağı, yarışmanın takipçileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Gaziantep FK da yarışmada yer almıştı

Gaziantep Futbol Kulübü'nde başkan Mehmet Büyükekşi, teknik direktör Marius Sumudica ve futbolcular, MasterChef Türkiye yarışmasına katılmışlardı.

Programda Sumudica'nın tavırları sosyal medyada beğeni toplamış ve büyük yankı uyandırmıştı. 

MasterChef Ekin'in Aykut Kocaman hayranlığı

Yarışmacılar içerisinde bulunan Ekin'in Aykut Kocaman'ın hayranı olduğu ilk porgramlarda ortaya çıktı. Bir eleme seçim gününde Ekin, "Aykut Kocaman'ın da söylediği gibi gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi bir özelliği vardır" ifadelerini kullanmış ve sosyal medyada sürekli konuşulmuştu. Genç yarışmacı sık sık Fenerbahçe forması giyerek de gündem olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Danilo Konyaspor hayranı çıktı

MasterChef'in şeflerinden biri olan İtalyan Danilo Zanna'nın sıkı bir Konyaspor taraftarı olduğu sosyal medyada ortaya çıktı.