Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aykut Kocaman, Eljif Elmas'ın yüzüne bakmıyor!

Aykut Kocaman, Eljif Elmas'ın yüzüne bakmıyor!

Eljif Elmas'ı Beşiktaş maçında kadroya almayıp U21'deki derbiye yönlendiren Aykut Kocaman, oyuncunun alt yapı mücadelesindeki sert hareketini tepki olarak algıladı.

22.03.2018 15:23

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Eljif Elmas, 18 yaşını doldurmadığı için ligin ilk devresinde Fenerbahçe forması giyememişti. Makedon orta saha, ligin ikinci yarısıyla birlikte yavaş yavaş süre almaya başlamış hatta Trabzonspor maçında oyuna sonradan girip performansıyla büyük beğeni kazanmıştı. Ancak genç oyuncunun U21 Ligi'ndeki Beşiktaş derbisinde yaptığı hareket, Kocaman'ı hayli kızdırdı. 

Sabrını taşırdı
Aykut Kocaman, ligdeki Beşiktaş maçında Eljif'i kadroya almayı planlıyordu. Ancak son dakika kararını değiştiren deneyimli çalıştırıcı, Makedon yıldızı U21 Ligin'de siyah beyazlılarla oynanan derbiye yönlendirdi. Genç orta sahanın da alt yapı mücadelesinde Beşiktaş Futbolcuya çok sert müdahalesi, Kocaman'ın sabrını taşırdı. Bu hareketi kendisine tepki olarak gören tecrübeli hoca, o andan itibaren idmanlarda Eljif Elmas'ın yüzüne bakmadı.

Yorumlar | 0
üye profil