Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel sürprizi!

Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel sürprizi!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, son günlerde yediği goller yüzünden eleştirilen Volkan Demirel'i Vardar maçında ilk 11'e almadı.

17.08.2017 21:12

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, son maçlarda yediği hatalı gollerle eleştiri oklarının hedefi olan kaleci Volkan Demirel'i Vardar ile oynanan UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında yedek bıraktı.

Makedonya'da oynanan maçta Aykut Kocaman'ın kaledeki tercihi, Malaga'dan transfer edilen Kamerunlu file bekçisi Carlos Kameni oldu.

Aykut Kocaman, Volkan Demirel ile ilgili ne demişti?
Tecrübeli teknik direktör, Vardar maçı için düzenlenen basın toplantısında Volkan Demirel hakkında sorulan soru için şu cevapları vermişti:

"18. yılım teknik direktörlükte. Dolayısıyla tavrım belli. Ben değer yapartmaya inanan bir insanım. Bir takım anlık problemler karşısında bu değerleri yıkan bir tavrım olmadı. İnsanları harcamadan ziyade kazanma daha ağır basıyor bende. Siz ısrar diyorsanız benim için karar vermek o. Ben bugüne kadar verdiğim kararlarınnın pek çoğunun sonunda doğru olduğunu gördüm. Bir taraftan Göztepe maçı, yarınki maç, Trabzonspor maçı. Bunları düşünerek karar vereceğim."

Kaynak: Sporx

Yorumlar | 0
üye profil