Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan Kızıl'a başsağlığı mesajı

Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan Kızıl'a başsağlığı mesajı

İki kulüp, eski TFF Yönetim Kurulu üyesi ve Eski Bursaspor Başkanı Levent Kızıl'ın vefat eden babası Ayhan Kızıl için başsağlığı mesajı yayımladı.

22.04.2015 14:50

Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, eski Türkiye Futbol  Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve eski Bursaspor Başkanı Levent Kızıl'ın vefat  eden babası Ayhan Kızıl için başsağlığı mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertli kulüpte başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu, Kızıl  ailesine ayrı ayrı mesajlarla başsağlığı diledi.

Aziz Yıldırım, kulübün internet sitesinde yer alan mesajında, "Dostum,  kardeşim Levent Kızıl'ın değerli babası Prof. Dr. Sayın Ayhan Kızıl'ın vefatını  derin bir üzüntüyle öğrendim. Başta kardeşim Levent Kızıl ve Kızıl Ailesi olmak  üzere merhumun tüm sevenlerine başsağlığı dileklerimi iletir, Prof. Dr. Ayhan Kızıl'a Allah'tan rahmet dilerim" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu da başsağlığı dileklerinde bulundu. Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan başsağlığı mesajında  ise şu ifadeler yer aldı: "Onursal başkanımız merhum Süleyman Seba'nın yeğeni, Bursaspor'un eski yöneticilerinden, Uludağ Üniversitesi kurucusu ve eski rektörü Prof. Dr. Ayhan  Kızıl'ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kızıl'ın vefatı kulübümüzü ve  camiamızı derinden üzmüştür. Ülkemizin yetiştirdiği önemli isimlerden olan Prof.  Dr. Ayhan Kızıl'a Allah'tan rahmet, ailesine, Bursaspor camiasına, yakınlarına ve  sevenlerine başsağlığı dileriz." 

Yorumlar | 0
üye profil