Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ayhan Akman'dan Sneijder yorumu

Ayhan Akman'dan Sneijder yorumu

Galatasaray'ın eski kaptanı Ayhan Akman, sarı-kırmızılı ekibin Hollandalı yıldızı Sneijder ve hafta sonu oynanacak derbi hakkında konuştu.

02.01.2015 16:05

Galatasaray'ın eski kaptanı Ayhan Akman, derbinin hem Beşiktaş hem de sarı kırmızılı takım için hava ve stat koşulları nedeniyle çok zor geçeceğini söyledi, Florya'da devre arasında olabilecek revizyon ve özellikle de Hollandalı yıldız Wesly Sneijder'le ilgili önemli bir tespitte bulundu.

"Sneijder'siz Galatasaray daha iyi oynayabilir"Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Akman, "Sneijder ile ilgili eğer bir teklif varsa, bu teklifin ne içerdiği çok önemli. Güzel bir teklif gelirse bence düşünülebilir. Sneijder dünya futbolunun en önemli orta sahalarından bir tanesi. Galatasaray'a verdikleriyle son dönemde biraz daha ön plana çıkmaya başladı. Ama şöyle değerlendirmek gerekir. Hocalar için de zor bir oyuncudur. Sneijder'in olduğu takımda mutlaka Sneijder'e uygun bir takım oluşturmak durumundasınız. Diğer oyuncuları da ona göre yerleştirmek gerekir. Bu nedenle bunlar çok zor oyunculardır. Galatasaray'ın oyununa çok şeyler kattığı bir gerçek; ama zaman zaman da Sneijder'siz bir Galatasaray düşündüğümüzde çok daha iyi bir Galatasaray izleyebiliriz diye düşünüyorum. Sneijder'e güzel bir teklif gelirse, örneğin Galatasaray'ı rahatlatacak, önünü açabilecek bene yönetim bunu düşünmeli" dedi.
Yorumlar | 0
üye profil