Aydın Yılmaz futbola geri döndü: İşte Menemenspor'a imza atan futbolcunun görüntüsü

Geçtiğimiz haftalarda futbola geri döneceği belirtilen ve Ümit Karan'ın başında bulunduğu Menemenspor'a imza atacağı belirtilen Aydın Yılmaz'ın Menemenspor'daki ilk görüntüsü ortaya çıktı. Transferle ilgili Menemenspor'dan henüz Aydın Yılmaz açıklaması yapılmazken, 33 yaşındaki futbolcunun ismi TFF Bilgi Bankası'nda yer aldı. 

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2021 13:19
Değiştirme Tarihi: 27.02.2021 13:19
Aydın Yılmaz futbola geri döndü: İşte Menemenspor'a imza atan futbolcunun görüntüsü

Bir süredir kulüpsüz olan Aydın Yılmaz, TFF 1. Lig ekiplerinden Menemenspor'a imza attı. Lisansı çıkan futbolcunun, takımla birlikte çekilen bir fotoğrafı da ortaya çıktı. Menemenspor'un, Aydın Yılmaz ile yarım sezonluk sözleşme imzaladığı belirtildi.

Aydın Yılmaz, Menemenspor'la sözleşme imzalayıp antrenmanlara çıkmaya başladı. Fakat Aydın henüz resmi bir maçta forma giymedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÜMİT KARAN SPOR ARENA'YA AÇIKLAMIŞTI: KİM İSTEMEZ

Lacivert-sarılı ekiple görüşen 33 yaşındaki oyuncuyu Ümit Karan’ın istediği belirtilirken Spor Arena’ya özel açıklamalarda bulunan Ümit Karan, “Aydın'ın futbola geri dönmesini kim istemez çok yetenekli oyuncuydu, genç oyuncularımız var onlara ağabeylik yapması açısından iyi olabilir ancak kesinleşen bir durum yok İzmir’e gelince görüşeceğiz.” ifadelerini kullanmıştı.

İşte Aydın Yılmaz'ın lisansı ve Menemenspor idmanı sonrası görüntüsü:

Haber ile ilgili metin girin!.