Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios, yaptığı itirafla olay oldu

Kortların kötü çocuğu olarak bilinen 25 yaşındaki Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Hayranlarıyla cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen ünlü tenisçi Nick Kyrgios, Anna Kalinskaya ile ayrıldıktan sonra hayranlarıyla birlikte olmaya başladığını itiraf etti. Ünlü tenisçi kız arkadaşının olmadığı dönemlerde hayatına böyle devam ettiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 11:34
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 11:35
Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios, yaptığı itirafla olay oldu

Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü tenisçi sevgilisi Rus tenisçi Anna Kalinskaya ile beraberliğinin noktalanmasının ardından hayranları ile beraber olmaya başladığını açıkladı. 

Fortnite canlı video yayınında konuşan Nick Kyrgios kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Kyrgios her hafta bir hayranıyla beraber olduğunu itiraf etti. Sevgilisinin olmadığı dönemleri hayranlarıyla cinsel ilişkiye girerek geçirdiğini itiraf eden tenisçi Kyrgios, maçkar sırasında zaman zaman tribündeki seyircileri gözlediğini söyledi.

Kyrgios, Roger Federer ile olan bir karşılaşmasında tribünde gördüğü bir kadın için 'O an içimden akşam onu bir yerlere içmeye götürmek geldi' dedi. Ünlü tenisçi yaptığı bu itirafla herkesi şaşırttı. (Milliyet-Skorer)