KALDI
Avrupa Şampiyonası'na gitmedi, karısı ormancıyla aldattı

Avrupa Şampiyonası'na gitmedi, karısı ormancıyla aldattı

İngiliz Premier Lig’de top koşturan Hırvat asıllı Dejan Lovren’in eşi Anita’nın, orman işçisi Dario ile birlikte olduğunun ortaya çıkması üzerine ünlü çift boşanma kararı aldı

Liverpool takımının savunma oyuncusu Dejan Lovren karısı tarafından aldatıldı. Hırvat futbolcu ayda 65 bin sterlin (260 bin TL) kazanıyor. Hırvat Milli Takımı’nda da oynayan Lovren bir süredir Anita’yla sorunlar yaşıyordu. Evliliğini kurtarmak için Euro 2016’ya gitmeyen Lovren, iyi niyetinin suistimal edilmesi karşısında yıkıldı. Anita’nın Dario ile buluşmaya devam ettiğini mesajlarından anlayınca boşanmaya karar verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gündeme bomba gibi düşen aşk skandalının kahramanı olmaktan rahatsızlık duyan ünlü futbolcu, Anita ile evliliğinden olan 2 çocuğunun da velayetini almakta kararlı. Lovren’e yakın bir kaynak ise şu açıklamalarda bulundu; “Dario, aylık kirası 200 sterlin olan bir evde yaşıyor. Futbolcuların dünyasında bu çok normal. Pek çok ünlü futbolcunun eşi, kocalarını aldatıyor. Ancak bu durum Lovren’in gururunu kırdı.”

Haber ile ilgili metin girin!.

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 9091 Güncelleme Tarihi: 09/08/2016 14:36:04
Yayınlanma Tarihi: 09/08/2016 14:34:23

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin