Avrupa Ligi Play-off Turu'nda rövanş zamanı

Avrupa Ligi Play-off Turu'nda rövanş zamanı

UEFA Avrupa Lig Play-off Turu'nda yarın yapılacak olan rövanş maçları ile gruplara kalacak takımlar belli olacak.

UEFA Avrupa Lig Play-off Turu'nda yarın yapılacak olan rövanş maçları ile gruplara kalacak takımlar belli olacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş karşılaşmaları yarın yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunda, gruplarda mücadele edecek son 22 takım belli olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundan elenerek yoluna bu organizasyonda devam eden Fenerbahçe, sahasında 3-0 mağlup ettiği İsviçre'nin Grasshoppers ekibi ile deplasmanda karşılaşacak. Müsabaka, yarın TSİ 20.00'de Zürih kentindeki Letzigrund Stadı'nda oynanacak.

Turnuvada Türkiye'yi temsil eden diğer takımlardan Osmanlıspor, 1-0 kazandığı ilk mücadelenin rövanşında yarın saat 21.00'de Danimarka temsilcisi Midtjylland'ı Osmanlı Stadı'nda ağırlayacak.

Medipol Başakşehir ise, yarın TSİ 22.00'de, İstanbul'daki ilk maçta 2-1 yenildiği Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına Arena Lviv'de konuk olacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş maçlarının programı şöyle:

19.30 Karabağ (Azerbaycan) - Göteborg (İsveç) (0-1)

20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) (1-0)

20.00 Grasshoppers (İsviçre) - Fenerbahçe (Türkiye) (0-3)

20.00 Brondby (Danimarka) - Panathinaikos (Yunanistan) (0-3)

20.00 Rosenborg (Norveç) - Austria Wien (Avusturya) (1-2)

20.30 Partizani (Arnavutluk) - Krasnodar (Rusya) (0-4)

21.00 Anderlecht (Belçika) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) (3-0)

21.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - SonderjyskE (Danimarka) (0-0)

21.00 PAOK (Yunanistan) - Dinamo Tiflis (Gürcistan) (3-0)

21.00 Shkendija (Makedonya) - Gent (Belçika) (1-2)

21.00 BATE (Belarus) - Astana (Kazakistan) (0-2)

21.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Vojvodina (Sırbistan) (3-0)

21.00 Genk (Belçika) - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) (2-2)

21.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Midtjylland (Danimarka) (1-0)

21.15 Maribor (Slovenya) - Gebele (Azerbaycan) 1-3

21.30 Hajduk Split (Hırvatistan) - Maccabi Tel Aviv (İsrail) (1-2)

21.30 Kızılyıldız (Sırbistan) - Sassuolo (İtalya) (0-3)

21.45 Saint Etienne (Fransa) - Beitar (İsrail) (2-1)

21.45 Olympiakos (Yunanistan) - Arouca (Portekiz) (1-0)

21.45 West Ham United (İngiltere) - Astra (Romanya) (1-1)

22.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Medipol Başakşehir (Türkiye) (2-1)

22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Trencin (Slovakya) (4-0)

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 24/08/2016 11:51:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.