Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Avrupa için Beşiktaş büyük vitrin

Avrupa için Beşiktaş büyük vitrin

Siyah beyazlı kulübün transfer komitesi başkanı Güner, Benfica’nın yıldızı Talisca ile özel görüştü. Umut Güner, Brezilyalı oyuncuya, “Türkiye ve Beşiktaş, Avrupa için büyük vitrin. Seni de takımda istiyoruz” dedi.

22.08.2016 01:02

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş ve scout Gökhan Keskin’in uzun süre takip edip yönetime verdiği rapor ile alınmasını istediği Talisca’yı yönetici Umut Güner ikna etti. İngiliz ve İspanyol takımlarının peşinde olduğu Talisca ile 15 dakika görüşen Umut Güner, “Şampiyonlar Ligi’nde hedeflerimiz var. Bunların parçası olmanı isteriz” şeklinde konuştu.

Siyah beyazlı yönetici, “Türkiye ve Beşiktaş, Avrupa için büyük vitrin. Dünya çapında yıldızlar ile birlikte oynayacaksın” sözlerini sarf etti. Talisca ise, “Ricardo Quaresma’nın olduğu bir takımda ben de oynamak isterim” karşılığını verdi.

ORMAN: HAFTA BAŞINDA GELİYOR
TRANSFER gelişmeleri hakkında Bip Spor’a açıklamalar yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, önemli noktalara değindi. Orman, “Talisca transferini başarıyla gerçekleştirdik. Talisca hafta başında İstanbul’da olacak” ifadelerini kullandı.Portolu Aboubakar ile ilgili de açıklamalara imza atan siyah beyazlıların başkanı Fikret Orman, “Aboubakar için Porto bize bir rakam dayatmak istiyor. 2,2 milyon Euro’nun üstüne çıkmam. Beşiktaş’ın parasını kimseye yedirmem” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil