Attığım gol cezamızı indirdi

Attığım gol cezamızı indirdi

Sakatlığını atlatan ve hafta boyunca takımla çalışan Podolski maç kadrosunda olacak. Alman yıldız oyunun gidişatına göre ikinci yarıda şans bulacak.

Sakatlığını atlatan ve hafta boyunca takımla çalışan Podolski maç kadrosunda olacak. Alman yıldız oyunun gidişatına göre ikinci yarıda şans bulacak.

G.Saray'da uzun süredir sakatlığı yüzünden sahalardan uzak kalan Lukas Podolski, GS TV'ye önemli açıklamalar yaptı. Alman forvetin satır başları şöyle: Fenerbahçe'ye karşı aldığımız Türkiye Kupası çok iyi bir sezon finaliydi. Benim için özel olan ise attığım golle kupayı kazanmamız ve Avrupa cezamızın bir seneye inmesiydi. Bu sezon Beşiktaş deplasmanında iyi oynadık. Aynı şekilde devam ederek kalan ufak eksiklerimizi tamamlamalıyız. Bunları gerçekleştirdiğimizde bizim için iyi bir sezon olacaktır. Hedefimiz ise her halükarda şampiyon olmak, kupa kazanmak ve gelecek sezon yine UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılmak. Tak ım, bu sezon büyük kalite kazandı. Kulübede olanlar ve hatta maç kadrosunda olmayanlar, çok kaliteli oyuncular. İyi pas yapan, hızlı olan ve ofansif anlamda güçlü oyuncularla beraber oynamak avantajdır. Eren'i, Tolga'yı ve diğer arkadaşlarımızı aramıza kattık. Eren Derdiyok ve Bruma'nın golleri harikaydı. Almanya'da bu tipte goller her zaman ayın ve yılın golü seçilir. Umar ım stadımız Antalya maçında tamamen dolu olacaktır. Bu atmosferin her zaman keyfini çıkarıyorum. Taraftar ımıza yeniden, 'Merhaba' diyecek olmak heyecan verici. Her zaman gündüz maçlarını tercih ederim. Çünkü aileler ve çocuklar bu şekilde maça gelebiliyor.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 01:57:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin