Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Simeone'den F.Bahçe ve G.Saray'a büyük darbe!

Son dönemde Diego Simeone ile büyük bir çıkış yakalayan Atletico Madrid, Türkiye pazarına giriyor...

18.02.2015 19:20

İspanyol basınına göre Atletico de Madrid, önümüzdeki dönem için kadrosunda görmek istediği iki Türk oyuncudan birini transfer edecek.Gazetelere göre Ozan Tufan'ın transferi Gökhan Töre'ye göre bir adım öne geçmiş durumda.İspanyol gazeteler, Arjantinli teknik adamın özellikle Mario Suarez'den boşalacak yere Ozan Tufan ile doldurmak istediğini yazdı. Tufan'ın ofansif ve defansif özelliklerinden de övgüyle bahseden gazeteler Türk oyuncunun Simoene'nin aradığı kilit oyunculardan biri olabileceğine dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.  İspanyol basını ayrıca Atletico de Madrid yönetiminin önümüzdeki dönem için orta sahaya takviye yapacağı ve bu bağlamda Türk pazarının yönetim için iyi bir pazar oluşturduğu hatırlatıldı.

İyileştirme yapılmadı

Bursaspor’da gösterdiği performansla A Milli Takım’a kadar yükselen genç oyuncu Ozan Tufan, bu yıl mayıs ayında sona erecek olan sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatmış ve yıllık 100 bin TL peşinat, 10 bin TL aylık ve 10 bin TL maç başı ücrete imza atmıştı. Ara transfer döneminde Fenerbahçe ve Trabzonspor’un resmi teklifte bulunduğu yetenekli oyuncu için yeşil-beyazlı kulübün başkanı Recep Bölükbaşı, bonservis bedeli olarak 10 milyon Euro istediklerini açıklamıştı.
Yorumlar | 0
üye profil