Astronomik rakam! Fenerbahçe, Vedat Muriç'in bonservisini belirledi

Avrupa devlerinin peşinde olduğu Kosovalı golcüyü ucuza vermek istemeyen sarı lacivertliler isteyecekleri rakamı belirledi.

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2019 11:01
Değiştirme Tarihi: 19.10.2019 11:01
Astronomik rakam! Fenerbahçe, Vedat Muriç'in bonservisini belirledi

Fenerbahçe'de Vedat Muriç'e şampiyonluk planlarında önemli yer tuttuğu anlatılırken, sezon sonunda çok daha iyi tekliflerle Avrupa'da büyük bir kulübe gidebileceği vurgulandı. Sarı-Lacivertliler'in isteyeceği rakam 25 milyon Euro.

Fenerbahçe, Avrupalı devleri peşine takan Vedat Muriqi için harekete geçti. Kosovalı yıldızın transfer haberlerinden etkilenmesini istemeyen sarı lacivertli teknik heyet, terapiye başladı.

3 KULÜP YAKIN TAKİPTE

Sabah'ın haberine göre; golcü futbolcuya şampiyonluk planlarında önemli yer tuttuğu anlatılırken, sezon sonunda çok daha iyi tekliflerle Avrupa'da büyük bir kulübe gidebileceği vurgulandı. Vedat'ın da şu an için Fenerbahçe'nin başarısı dışında bir şey düşünmediğini hocasına söylediği öğrenildi.

25 yaşındaki oyuncuyu, Premier Lig ekibi Tottenham başta olmak üzere Atletico Madrid ve Lazio takip altında tutuyor.

25 MİLYON EURO

Fenerbahçe Yönetimi'nin Çaykur Rizespor'dan sezon başı transfer edilen Vedat için astronomik bir ücret isteyeceği belirtiliyor. Sarı-Lacivertliler'in isteyeceği rakam 25 milyon Euro.

2023'E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

Vedat Muriç'in Sarı-Lacivertli kulüple 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 25 yaşındaki forvet sezon başında Rize'den 3.5 milyon Euro'ya transfer edilmişti.