Walcott, Arsenal'den garanti istedi

Walcott, Arsenal'den garanti istedi

Kulübü Arsenal ile yeni kontrat için görüşmelere başlayan Theo Walcott, takımdaki rolünün netleştirilmesini talep etti.

Arsenal forması giyen Theo Walcott'un kontratının son yılına girecek olmasıyla yeni sözleşme için yapılacak görüşmeler de gündeme gelmeye başladı.

Walcott'un Arsenal ile yeniden anlaşmak için öncelikli isteğinin sahadaki rolünün netlik kazanması olduğu iddia ediliyor. Mirror'ın haberine göre 26 yaşındaki oyuncu forma giydiği her maçta santrafor olarak oynama talebinde bulunmasa da, yine de rolünü garantiye alacak bir anlaşmaya imza atmak istiyor.

Sakatlık sorunları nedeniyle zorlu 2 yıl geçiren Walcott, yaklaşık 1 yıl sahalardan uzak kaldıktan sonra sezonun ikinci yarısında formasına kavuşmuştu. West Bromwich karşısında yaptığı hat-trick'le eski günlerine dönüş sinyalleri veren Walcott, Aston Villa'ya karşı oynanan Federasyon Kupası finalinde de perdeyi açan golü kaydetmişti.

Walcott ile Arsenal'ın 2012 yılında yaptığı kontrat yenileme görüşmeleri de sancılı geçmişti. Arsenal'ın haftalık 75,000 pound teklifini gerçi çeviren Walcott, Ocak 2013'te haftalık 90,000 pound karşılığında 3 yıllık yeni sözleşmeye imza atmıştı.

Görüntülenme : 0 Güncelleme Tarihi: 02/06/2015 15:54:08
Yayınlanma Tarihi: 02/06/2015 11:05:31

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin