Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Arsenal, futbol okulu kavramını değiştiriyor!

ABD’den Japonya’ya, Katar’dan Norveç’e kadar dünyanın 25 ülkesinde bulunan Arsenal Soccer Schools projesinin geçtiğimiz aylarda Türkiye’yi de içine alan ayağı müthiş bir ivme kazandı. Ailelerin büyük ilgisi, futbol kamuoyunda ‘Arsenal fırtınası’ ile birlikte yeni bir akım başlattı.

09.08.2016 16:18

Dünyanın en iyi Arsenal Futbol Okulu olma hedefi ile yola çıkan ve American Life ile birlikte İngilizce dil kursunu futbol altyapı sistemine entegre ederek yeni bir vizyon ortaya koyan Arsenal Türkiye, kısa sürede ‘futbol okulu’ kavramını değiştirdi. Daha zengin bir eğitim sistemi ile alanında emsal kabul etmeyen bir yapıya bürünen Arsenal Soccer School Türkiye, çocukları için en iyi geleceği arayan bilinçli aileler arasında adeta bir moda akımına dönüştü.

Arsenalli aileler, hafta sonu ve hafta içi eğitim günlerinde Arsenal formalarını giyiyorlar ve çocuklarıyla birlikte İstanbul’un her 2 yakasındaki tesisleri dolduruyorlar. Spor Psikolojisi Uzmanı desteği, Beslenme Uzmanı desteği, İngiliz teknik adamların takibindeki UEFA A Lisansa sahip kariyerli Türk teknik adamların yüksek performansı Arsenal Futbol Okulu’nda.

İşte Türkiye’ye teşekkür kampanyamız

Şimdi Moda Arsenal kampanyası dahilinde, Londra’daki kamplara katılma yolunda çocuklarımıza yepyeni bir fırsat sunuyoruz. Çok yakında, seçkin AVM’lerde oluşturulacak alanlarda, Arsenal Futbol Okulu seçmeleri gerçekleşecek. Aynı zamanda ünlü futbol adamlarının da katılacağı ve görsel bir şova da dönüşecek seçmelerin kazananları, tam burs ile Arsenal eğitimi almaya hak kazanacaklar. Seçmelere girip kazanamayanlara kapı hemen kapatılmayacak. Kendilerini ilerleyen dönemde gösterebilmeleri için yüzde 25 burs sağlanacak.

Seçmeler dışında, hafta içi ve hafta sonu direkt olarak tesisler gelenler de unutulmadı. 1 Eylüle dek tüm paketlerde yüzde 15 indirim hakkı tanındı.

Türkiye’nin gurur projesi

‘Futbol kelimesinin geçtiği her yerdeyiz’ felsefesi ile yola çıkan Futbol Union çatısı altındaki Arsenal Türkiye, ülkemizin içinden geçtiği ‘İKİNCİ KURTULUŞ SAVAŞI’ döneminde büyük bir görev de yapıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef doğrultusunda, ülkesine yeni bir istihdam alanı, yeni bir gurur kaynağı kazandırmaktan onur duyuyor. Arsenal gibi bir dünya devini Türkiye’ye getirmenin gururunu yaşıyor.

İşte bu nedenle de diyoruz ki, şimdi Moda Arsenal

Arsenal Futbol Okulu'nu tanıyalım

Global ölçekte Kuveyt’ten Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar 25 farklı ülkede futbol okulu olan Premier Lig Kulübü Arsenal, 26. okulunu da İstanbul’da açıyor. Arsenal, futbol okullarının sayısını 28 ile sınırlandıracak ve bu organizasyonun içinde Türkiye de yer alacak.

İngiltere’de yapılacak kamplarda Türk öğrenciler de yer alarak organize edilen turnuvalarda yeteneklerini sergileyebilecek. Arsenal Teknik direktörü Arsene Wenger, Arsenal Soccer Schools’un birinci sorumlusudur.

Yorumlar | 0
üye profil