Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Arjantin Milli Takımı da düşen o uçak ile yolculuk etmişti!

Brezilya'nın Chapecoense Takımı'nı da taşıyan ve TSİ bu sabah düşen uçak ile ilginç bir detay ortaya çıktı. Uçak üç hafta önce Arjantin Milli Takımını da taşıdı

29.11.2016 13:20

Brezilya'nın Chapecoense Futbol Takımı'nı da taşıyan 72 yolcu ve 9 müretebatlı Brezilya uçağı düştü. Uçaktan sadece 5 beş kişi sağ kurtuldu. Üçü  Chapecoense takımından olan beş kişinin sağlık durumları hakkında net bir bilgi yokken düşen uçak ile ilginç bir detay ortaya çıktı.

Sporx'in haberine göre; Chapecoense'yi taşıyan uçağı, üç hafta önce Arjantin Milli Takımı da kullandı. 2016 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri maçı için Brezilya giden Arjantin Milli Takımı, Kolombiya'da düşen uçağı kullanmıştı ve yıldız futbolcular Mascherano ile Lionel Messi uçağın içerisinden fotoğraf çekmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kolombiya'da düşen uçak hakkında açıklamalarda bulunan Arjantinli yetkililer ise, "Şu anda tek düşüncemiz uçağın içerisinden çıkacak insanların sağlıklı bir şekilde hastaneye ulaştırılması. Evet, uçağı biz de kullandık ancak şu anda birileri canını kurtarmaya çalışırken; biz kurtulmuşuz demek çok doğru değil. Brezilya futboluna ve Chapecoense ailesine sabır diliyoruz" açıklamasını yaptı. 

Yorumlar | 0
üye profil