Arda ve Mesut'tan sonra Şahan Gökbakar'dan da Avni Yıldırım'a destek!

Arda Turan, Mesut Özil, Şahan Gökbakar, Gürkan Uygun ve Kerem Bursin bu akşam Aliaksandr Sushchyts ile karşılaşacak olan Avni Yıldırım'a destek mesajı verdi.

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2017 12:08
Değiştirme Tarihi: 18.02.2017 17:58

Arda Turan, Mesut Özil, Şahan Gökbakar, Birkan Sokullu Gökhan-Hakan Özoğuz, Gürkan Uygun ve Kerem Bursin bu akşam günü Aliaksandr Sushchyts ile mücadele edecek olan Türk boksör Avni Yıldırım'a destek mesajı verdi.

Arda Turan: “Avni Yıldırım, merhabalar çok selamlar Barcelona'dan. Sana güveniyoruz. Duacınınız. Başarılar. Allah yardımcın olsun. Kazanacaksın Avni...”

Mesut Özil: “ Selam Avni Yıldırım kardeşim. İnşallah kazanırsın. Destekliyoruz. Bütün Türkiye destekliyor seni, Allah yardımcın olsun inşallah kazanırsın. Dualarım seninle.”

Şahan Gökbakar:” Evet Avni’cim sana sevgilerimi ve selamlarımı iletiyorum. Abi neredesin diyeceksin mantıcıdayım. Boksu bıraktıktan sonra kendimi mantıya hamur işine verdim abi. Seni tek tabanca olduğun ilk dönemlerden beri tanıyorum. Şu anda etrafın baya kalabalık ama hala aynı Avni’sin. Aynı yürekli mert delikanlısın. Kendini hiç bozmadın hiç de bozacağını düşünmüyorum. Seninle bolca spanning yapmışlığımız var biliyorsun. “

Birkan Sokullu: Avni Yıldırım başarılar dilerim.

Athena (Gökhan- Hakan Özoğuz): “Avni Yıldırım kardeşim Dünya Şampiyonluğu yolunda yumruğunda Türkiye’yi taşıyorsun. Milano’da sana başarılar seni çok seviyoruz. Tek yürek olarak beraberiz. Bütün Türkiye seninle.”

Gürkan Uygun Kerem Bursin: “Avni kardeşim yanında değiliz ama seninleyiz.”

Arda Turan ve Mesut Özil'in boksörümüz Avni Yıldırım'a destek olmak amacıyla çektikleri videoyu izlemek için buraya tıklayınız!

Gürkan Uygun ve Kerem Bursin'den de destek var!

Türk televizyonlarının başarılı oyuncularından Gürkan Uygun ve Kerem Bursin de yayınladıkları videoyla Avni Yıldım'a Cumartesi günü TV8,5'ta yayınlanacak karşılaşma öncesi başarılar diledi. Ünlü oyuncuların Avni Yıldırım için çektikleri videoyu izlemek için aşağıdaki görseli tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Milano Boks Gecesi bu akşam Canlı Yayınla TV8,5’ta…

 

Bu hafta boks heyecanı Milano’da yaşanacak. Boksun yıldızlarının sahne alacağı dev organizasyonda Türk Boksör Avni Yıldırım WBC Süper Orta Sıklet Uluslararası Gümüş Kemer maçında Belaruslu Aliaksandr Sushchyts ile karşılaşacak.

 

Bugüne kadar çıktığı 14 karşılaşmanın tümünü kazanan ve bu maçların 9’unda rakiplerini nakavt eden WBC 3 numarası Avni Yıldırım, hem unvanını korumak hem de Dünya Şampiyonluğu yolunda önemli bir adım atabilmek için kariyerinde 25 maçta 21 galibiyeti bulunan ve hiçbir boksörün nakavt etmeyi başaramadığı Sushchyts karşısında yeni bir zafer parolasıyla ringe çıkacak.

 

Ayrıca bu gecede, birbirinden yetenekli sporcular, heyecan dolu maçlar ve unutulmaz anlar yine sizlerle olacak.

 

Milano Boks Gecesi bu akşam canlı yayınla TV8,5’ta!

Haber ile ilgili metin girin!.