Atletico'dan Arda Turan'lı banknot!

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2015 19:10 | Değiştirme Tarihi: 29.01.2015 22:27

Sosyal medya hesabı Facebook'ta 10 milyon kullanıcıya ulaşan Atletico Madrid, ilginç bir kampanyayı hayata geçirdi. Madrid kulübü; üzerinde Arda Turan'ın olduğu banknotlar yayınlayarak taraftara indirim çeki dağıttı.

Atletico Madrid'in son yıllarda hem İspanya'da hem de uluslararası arenada birçok kupa kazanması, kulübün tanınırlığını artırdı. İspanya'nın yanı sıra birçok ülkeden futbolsever, Atletico'yu sosyal medya hesaplarından an be an takip ediyor. Atletico Madrid'in twitter hesabının yaklaşık 1,5 milyon takipçisi bulunuyor. Facebook hesabında ise geçtiğimiz gün 10 milyon takipçiye ulaşıldı. Madrid kulübü, bu nedenle ilginç bir kampanyayı hayata geçirme kararı aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Resmi internet sitesinde 10 Euro’luk banknotlar yayımlayan Atletico, paranın üzerine takımın 10 numaralı formasını giyen Arda Turan'ın fotoğrafını koydu. Yapılan açıklamada; taraftarların 10 euro'luk sahte banknotları, Atletico Madrid resmi taraftar ürünlerini satan mağazaya getirip, yüzde 10 indirim çeki olarak kullanabilecekleri ifade edildi.