Arda Turan'dan 'Milli Takım' açıklaması!

Arda Turan'dan 'Milli Takım' açıklaması!

Fatih Terim'in, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül ile birlikte A Milli Takım kadrosuna davet etmediği Arda Turan ilk kez konuştu.

Arda Turan, Radyospor'un canlı yayınında Özgür Sancar'a milli takım kriziyle ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile EURO2016'dan bu yana sorun yaşayan ve Dünya Kupası Grup Elemeleri'ndeki Hırvatistan maçından sonra Ukrayna-İzlanda maçlarının da kadrosuna alınmayan Arda, canlı yayında konuştu. 

Terim'in; Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'le birlikte kadroya davet etmediği Arda Turan, bazen milli takıma dışarıda kalarak dua ederek de destek olunabileceğini söyledi.

Arda Turan, milli takımda yaşanan krizle ilgili değerlendirme yapması istendiğinde, "Herhangi bir söylemde bulunmamız mümkün değil. İddialar ortaya atıldı. Prim mevzusu vardı 3 ay boyunca. Çıkıp hiçbir şey söylemedik. Sonrasında açıklama yapmamız gerekti" dedi.  

Arda, "Fatih Terim ile ilgili bir şey söylemek ister misin?" şeklindeki soruya ise; "Yooo.. Allah gönüllerine göre versin" karşılığını verdi.

Görüntülenme : 1815 Güncelleme Tarihi: 04/10/2016 20:32:53
Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 20:20:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin