Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Arda Turan'dan Erdoğan'a mesaj!

Arda Turan'dan Erdoğan'a mesaj!

Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Instagram hesabından bir mesaj gönderdi.

19.07.2016 03:05

Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sevgisini, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla vurguladı.

Erdoğan'dan övgüyle bahseden Arda, "Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek, insanları toparlayacaksınız. Benim başkomutanım sizsiniz" ifadelerini kullandı.

Arda Turan'ın sözleri şöyle:
"Şimdi siz yalaka dersiniz, deyin...!!! Hayatı boyunca devletin hiçbir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum. Hastalandık aradın, üzüldük aradın, sevindik aradın, Allah'ın selamını gönderdik aradın, dünyanın her yerinde sahip çıktın, sizinle konuşurken siz bile demedik, abilik yaptınız her şartta bize...! Sahip çıktınız..! Bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim...! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlayacaksınız. Allah iki cihanda sizi mutlu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsiniz!!!! Her şartta... (Futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti"

 

Simdi siz yalaka dersiniz deyin...!!! Hayatı boyunca develtin hic bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum..hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın Allah ın selamını gonderdik aradın dünyanın heryerinde sahip cıktın sizinle konsurken siz bile demedik abilik yaptınız hersartta bize ...! sahip cıktınız..! bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim ...! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birlestiricek insanları toparlıycaksınız Allah iki cihanda sizi multu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsizsiniz!!!! Herşartta... ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti

Arda Turan (@ardaturan) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (18 Tem 2016, 13:20 PDT)

Yorumlar | 0
üye profil