Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Arda Turan'dan açıklama geldi!

Arda Turan'dan açıklama geldi!

A Milli Takım kadrosuna Fatih Terim tarafından çağırılmayan Arda Turan, Beyaz TV'de Beyaz Futbol programına canlı yayın konuğu oldu.

09.10.2016 02:03

A Milli Takım kadrosuna Fatih Terim tarafından çağırılmayan Arda Turan, Beyaz TV'de Beyaz Futbol programına canlı yayın konuğu oldu.

Ertem Şener ve Sinan Engin'in sorularını yanıtlayan Arda Turan, Milli Takım konusunda şu açıklamalarda bulundu:

"Prim mirim konu değil. Öyle bir konu yok. Benim para pulla ne işim var. İnsanların vergilerinden de bir şey almadık. UEFA bize katılım hakkı verdi. Senede kaç para kazanıyorum, yanlış anlamayın. Hocamızla aramızda problem de olabilir. Hocamız bizi yarın bir daha çağıracak gidecek hizmet edeceğiz. Bu işler böyle olur. Üzerinden gidilecek bir olay yok."

"Olan olayların içinde mecbur kaldığımız zaman açıklama yapmak zorunda kaldık. Hiçbir zaman polemik yapmadık. Milli maçımız var. Her zaman aynı şeyi söyledik. Gel derler geliriz, git derler gideriz. Hiçbir zmana çağırılmadım diye laf söylemem. Başka iddialarla ilgili konuştuk. Bana açıkla diyorlar. Açıklayacak bir şey yok. Hocamızın tercihi bu. Hocamız açıklanacak bir şey varsa açıklar. Ben saygıda kusur etmem. Böyle şeyler olur, geçer, gider. Kalıcı olan Milli Takımdır. Önemli bir maçımız var. Dünya Kupası'na gitmek benim de çok büyük hayalim."

"Bazı insanlarda 1,5 maçlık hatrım yok muydu? Sizce ne kadar kötü maç oynadım ben ya? Yarın Hakan olur yarın Emre Mor olur. Değerlerinize sahip çıkın ya. Hoca için söylemiyorum. Konu ARda Turan meselesi değil. Değerimize sahip çıkalım ya. Siz de bir vefa gösterin ya. İspanya maçında artistik yaptı, sağa sola topu attı diyolar ya... Bunları hoca için söylemiyorum."

"Ben de hata yaparım ama niyetimde kötü olmaz. Yok 'Arda trip attı, oyanmıyor' hadi oradan ya. Annem babam beni eve sokmaz."

Yorumlar | 0
üye profil