Araplar ayrılığı yazdı! İstanbul'daki evini topladı...

Galatasaray'ın takımdan göndermeye hazırlandığı Mbaye Diagne ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Arap basını Senegalli golcünün kısa süre içinde Al-Rayyan'a transfer olacağını yazdı.

Yayınlanma Tarihi: 31.07.2019 17:33
Değiştirme Tarihi: 31.07.2019 17:33
Araplar ayrılığı yazdı! İstanbul'daki evini topladı...

Falcao transferi için girişimlerini sürdüren Galatasaray bir taraftanda Mbaye Diagne'yi elden çıkarmak istiyor. Sarı-Kırmızılı takım Senegalli golcü için Katar ekibi Al-Rayyan ile görüşüyor.

Alkass Channel'da yer alan habere göre; Al-Rayyan, Galatasaray'ın Senegalli oyuncusu Mbaye Diagne'yi kadrosuna katmaya yaklaştı. Senegalli futbolcu birkaç gün içinde anlaşmayı tamamlamak için Doha'ya gidecek.

Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan devre arasında 10 milyon Euro+bonuslarla kadrosuna kattığı 27 yaşındaki golcü geçen sezon 36 maçta 31 gol atarak gol kralı olmuştu.

Sarı-Kırmızılı takımın Diagne'nin Al-Rayyan'a transferinden 13 ila 15 milyon Euro arasında bir rakam kazanması bekleniyor.

Al-Rayyan kulübü kısa süre önce Brahimi'yi de kadrosuna katmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İstanbul'daki evini topladı

Galatasaray'da satışı yılan hikâyesine dönen Diagne İstanbul'daki evini topladı.

Sarı kırmızılı takım ile yollarını ayıracak olan golcü futbolcu özel eşyalarını hazırlattı ve yönetimi beklemeye başladı. Diagne'nin Arabistan'da bir takıma 12 milyon Euro'ya transfer olacağı öğrenildi. Açıklamanın bugün yapılması bekleniyor. (Sabah)