Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr arasındaki tarihi dövüş öncesi büyük iddia!

Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr arasındaki tarihi dövüş öncesi büyük iddia!
Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 15:06
Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 15:06

Anthony Joshua ve Andy Ruiz Jr arasındaki tarihi dövüş yaklaşıyor.

Anthony Joshua ve Andy Ruiz Jr arasındaki tarihi dövüş yaklaşıyor. 7 Aralık'ta tüm gözler Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr dövüşünde olacak. Suudi Arabistan'da yapılacak dövüş öncesi tansiyon gün geçtikçe yükseliyor.Anthony Joshua, kariyerinin ilk yenilgisini Andy Ruiz'e karşı yaşamış, ardından da rövanş talep etmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tüm dünyanın izleyeceği maç öncesinde ise ilginç açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak eski dünya ağır siklet boks şampiyonu olan İngiliz boksör David Haye, tarihi maç için konuştu. İki kez şampiyonluk sevinci yaşayan Haye, şunları dedi;

Haber ile ilgili metin girin!.

"Boksörler maç içinde geçmişi hatırladıklarından söz ederler. Joshua'nın ilk yenilgisinden ne kadar etkilendiğini bilmiyoruz. Ruiz ile dövüşünde ilk maçtaki o anları hatırlayabilir. O dövüşte nasıl yere düştüğü aklına gelebilir. Yediği ilk sert yumrukla kafası yenildiği maça giderse yaptığı bütün antrenmanlar boşa yapılmış olacak. Eğer Joshua, Andy'e iki kez yenilirse kimse artık onun en iyisi olduğuna inanmayacak. Merakla beklenen dövüş öncesinde iki boksörün ruh hali belirleyici olacak..."