Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Antalyaspor'dan kombine açıklaması

Antalyaspor'dan kombine açıklaması

Antalyaspor’da kombine biletleri 21 Ağustos'ta ilk üç bin bilete kadar kale arkası kuzey ve güney tribün 135, doğu tribün 350, batı tribünü alt yanı 800 ve batı tribünü alt orta ise bin 200 liradan satışa çıkacak.

18.08.2015 16:33

Antalyaspor Kulübü kombine bilet fiyatları ve satışların başlanacağı tarihi açıkladı.

Kamerunlu golcü Samuel Eto'o ve gerçekleştirdiği transferlerle adından söz ettiren Antalyaspor, 33 bin kişilik stadın kombine satışlarına 21 Ağustos'ta başlanacağı bildirdi. Antalyaspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, yeni stadın devri konusunda ilgili kurumlar tarafından kulübe yapılan planlama doğrultusunda kombine satışlarına 21 Ağustos'ta başlanacağı belirtildi.

Açıklamada, Antalyaspor logolu Passolig kartı sahiplerine indirimli olarak ilk üç bin bilete kadar kale arkası kuzey ve güney tribününün 135, doğu tribününün 350, batı tribünü alt yanının 800 ve batı tribünü alt ortanın ise bin 200 liradan satılacağı ifade edildi. İlk üç bin biletten sonra ise kuzey ve güney tribünün 150, doğu tribünün 500, batı tribünü alt yanının bin ve batı tribünü alt ortanın ise bin 500 liradan satılacağı kaydedildi.

Taraftar, kombine biletleri Passolig internet adresinden, Akdeniz Üniversitesi Stadı girişi ve Hasan Subaşı Tesisleri'nden alabilecek.

Yorumlar | 0
üye profil