Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tolga Zengin isyan etti

Tolga Zengin isyan etti

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın kaptanı ve milli file bekçisi Tolga Zengin, geçtiğimiz günlerde İstanbul Sultanahmet'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yapılan canlı bomba saldırısı sonrasında şehit olan polis memuru Kenan Kumaş ile ilgili

14.01.2015 20:04

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın kaptanı ve milli file bekçisi Tolga Zengin, geçtiğimiz günlerde İstanbul Sultanahmet'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yapılan canlı bomba saldırısı sonrasında şehit olan polis memuru Kenan Kumaş ile ilgili bir açıklama yaptı.

"Yardımın amacını gölgelemektedir"

Kendisine ait İnstagram hesabından yaptığı açıklamada basına tepki gösteren Zengin, "Şehit olan polis memurumuz Kenan Kumaş'ın ailesine alınacak olan ev ile ilgili yağtığım yardımın basında çımasından rahatsızlık duyduğumu sizlerle paylaşmak isterim. Her ne kadar yardım etme imkanı olan insanlar için örnek oluşturacak olsa da miktarın açık bir şekilde paylaşılması yapılan yardımın amacını gölgelemektedir. Peygamber Efendemizin de değiği gibi sağ elin verdiğini sol el görmemeli. Bu vesileyle başta Şehit Polis Memurumuz Kenan Kumaş olmak üzere tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelelerine sabır diliyorum. Saygılarımla..." yazarak yaptığı yardımın bilinmesinden rahatsız olduğunu ifade etti. 
Yorumlar | 0
üye profil