Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ankaragücü’nde kaptan Sağlam

Ankaragücü’nde kaptan Sağlam

Geride kalan sezon bitimine doğru süresiz kadro dışı bırakılan Adem Sağlam, yeni dönemde takımın saha içindeki komutanı olacak.

07.08.2016 01:10

Ankaragücü’nde takım kaptanlığına, teknik heyet ve yönetimin seçimi sonrasında Adem Sağlam getirildi. Adem Sağlam, geride kalan sezonun kritik haftaları oynanırken, takım ardakaşı Ömer Bozan ile birlikte antrenmanlara çıkmadıkları gerekçesi ile süresiz kadro dışı bırakılmıştı. Kulüp o dönem resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, “Mazeretsiz ve izinsiz olarak antrenmanlara çıkmayan Adem Sağlam ve Ömer Bozan, yönetim Kurulu kararı ile süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Hiç bir sporcumuz, Ankaragücü kulübünden ve armasından büyük değildir. Kulübümüzün prensipleri ve disiplin yönetmeliği gereği her iki oyuncuya da işlem yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri kullanılmıştı.

TEOMAN SEFA BAYBURT’A GİTTİ
Yönetim yeni sezonda kaptanlık görevini Adem Sağlam’ın yürütmesi yönünde karar alırken, taraftar bu duruma tepki gösterip, sosyal medyada kaptanlık için Orhan Evci’den yana tavır koymuştu. Konuyla ilgili yine sosyal medya aracılığı ile mesaj veren Orhan Evci, önemli olanan Ankaragücü’nün şampiyonluğu olduğunu belirtip, “Adem Sağlam kaptanlığı layıkı ile yerine getirecektir” diye yazdı.Ankaragücü’nün yeni sezon için kadrosunda düşünmediği Teoman Safa Erkan ise Üçüncü Lig ekiplerinden Bayburt Grup Özel İdare ile anlaştı.

Yorumlar | 0
üye profil