Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Andrey Nazario: 'İki bombanın patladığını gördüm'

Andrey Nazario: 'İki bombanın patladığını gördüm'

Brezilyalı futbolcu Andrey Nazario, Atatürk Havalimanı'ndaki bombalı saldırı sırasında, havalimanı içinde olduğunu açıklarken 2 bombanın patladığını ve 10 kişinin hayatını kaybettiğini gördüğünü açıkladı.

29.06.2016 13:41

Daha önce Gremio, Cruzerio ve Steau Bükreş formaları giyen Brezilyalı kaleci Andrey Nazario, İnstagram hesabından yaptığı açıklamayla Atatürk Havalimanı'ndaki bombalı saldırı sırasında havaalanında bulunduğunu açıkladı.

'İKİ BOMBANIN PATLADIĞINI GÖRDÜM'İran'a aktarma yapmak için havalimanında beklediği belirtilen Andrey yaptığı açıklamada 'Hiç iyi bir deneyim değildi. Bir saat önce Atatürk Havaalanı'ndaki saldırıda 10 kişinin öldüğüne şahit oldum. Etrafta koşan ve çığlık atan birçok insan, polis ve korku... İnanamıyorum. İki bombanın patladığını gördüm. İstanbul havalimanında bekliyordum ve bombalar patladı. 10 insan öldü, yaklaşık 40 kişi de yaralandı. Polis, bavullarımı açıp her şeye baktılar' dedi.

 

Acabei de ter uma experiência nada agradável. .fazendo escala no aeroporto de Istambul, há uma hora mais ou menos,presenciei um atentado que ceifou 10 vidas... muita correria,gritos,polícia e medo...

Andrey (@andreynazario) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (28 Haz 2016, 13:54 PDT)

Büyük korkuya kapılan Brezilyalı futbolcu, saldırıyı yara almadan atlattı. (Skorer)

Yorumlar | 0
üye profil