Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Anderson Talisca'ya milli takım müjdesi!

Benfica karşısında attığı golle Beşiktaş'a hayat veren yeni transfer Anderson Talisca'ya Brezilya Milli Takımı'ndan müjdeli haber gelebilir.

16.09.2016 13:22

Beşiktaş’taki performansıyla milli takıma çağırılan Gomez’in ardından, şimdi de Talisca aynı yolda emin adımlarla ilerliyor.

Beşiktaş formasını giyen yabancı futbolcular, gösterdikleri performansları sayesinde ülkelerinin milli takımına gitmeye hak kazanıyor. En son Mario Gomez, geçen sezon ortaya koyduğu etkili futbolu sayesinde yeniden Alman Milli Takımı'na çağırıldı, bununla da kalmadı. Euro 2016'da boy gösterdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Siyah-beyazlılarda şimdi de yeni transfer Anderson Talisca aynı yolda emin adımlarla ilerliyor. Benfica'ya attığı golle Portekiz'de bir numaralı gündem maddesi haline gelen Anderson Talisca için bir sürpriz de Brezilya'dan geldi....

Brezilya Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü Tite'nin Ekim başında oynanacak Bolivya ve Venezeula maçları için Talisca'yı da düşündüğü iddia edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Renato Augusto yerine Talisca
Sport TV'de yayımlanan Şampiyonlar Ligi programında Benfica-Beşiktaş maçından sonra yapılan değerlendirmede Talisca'nın Çin'de forma giyen Renato Augusto'nun formasını tehdit ettiği iddia edildi. .

Daha önce milli takıma davet edilmesine rağmen forma giymeyen Talisca'nın bu formuyla Augusto'dan daha fazla formayı hak ettiği belirtildi..

Yorumlar | 0
üye profil