Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman’a büyük şok! Davetli olarak geldiği otele almadılar

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Bozkurter'in davetlisi olarak Bebek Oteli'ne giden Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, otelden içeriye alınmadı. Büyük şaşkınlık yaşayan Ataman'ın otel ile ilgili attığı tweet akıllara geldi.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2019 14:41
Değiştirme Tarihi: 30.11.2019 14:41
Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman’a büyük şok! Davetli olarak geldiği otele almadılar

Bebek Oteli, davetli olarak gelen Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'ı içeriye almadı

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Bozkurter'in daveti üzerine Ergin Ataman bugün Bebek Oteli'ne gitti. Bozkurter ile buluşacak olan Ergin Ataman büyük sürpriz yaşadı.

Anadolu Efes Başantrenörü, Bebek Oteli güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmadı. Ataman'ın otele girişine izin verilmemesi şaşkınlık yarattı.

AKILLARA ATTIĞI TWEET GELDİ

Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman, sosyal medya hesabından Bebek Oteli ile ilgili tweet atmıştı. Ataman, Bebek Otel'in sabah kahvaltısına çocukları almama kuralını eleştiren tweetinde şu ifadeler yer vermişti: 

Turizmde dünya cenneti bir ülke olma iddası ile yola cıkıp, varolan değerlerimizi yok etmekte üstümüze yok! İstanbul'un en güzel mekanlarından yılların Bebek Hotel'ini devralan yeni işletmenin, sabah kahvaltısına çocuk almama kuralı tam bir turizim skandalı…