Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'a sürpriz başkan adayı!

Galatasaray’da başkan adaylarından Mustafa Cengiz, seçime girmeye yanaşmayan Alp Yalman’la bir araya geldi. “Sizin başkanlığınızda olacak güçlü bir oluşuma gidelim” dedi. Prensipte “Evet” diyen Yalman, son kararını pazartesi vereceğini söyledi. Şimdi tüm adaylara bu öneri sunulacak.

18.04.2015 12:39

Galatasaray’ın efsane başkanı Alp Yalman yaklaşan seçim öncesi “Başkan adaylığım şu an için söz konusu değil” diyerek adaylığa sıcak bakmadığını ima etmişti. Ancak, Yalman’a camiada baskı her geçen gün artıyor. Nitekim önceki gün sürpriz bir gelişmenin yaşandığı ortaya çıktı.

Adaylar arasında olan Mustafa Cengiz ile Alp Yalman bir araya geldi ve uzun bir toplantı gerçekleştirdi. Cengiz, Yalman'a onun başkanlığı altında güçlü bir yapı oluşturma teklifinde bulundu. Yalman'ın önce adaylığa sıcak bakmadığı ancak güçlü bir oluşum içinde olabileceğini belirterek prensipte kabul ettiği belirtildi. Net kararını ise pazartesi verileceği kaydedildi.

Cengiz, hemen harekete geçecek

Cengiz, Yalman'ın kararı sonrası harekete geçecek. Diğer başkan adaylarına “Yalman önderliğinde birleşelim” teklifinde bulunacak. Adnan Öztürk’ün başkanlık için adaylıktan çekilmesiyle birlikte en güçlü aday durumuna gelen Dursun Özbek'e de bu teklif iletilecek.

Helvacı'nın adı kriz oluşturdu!

Öte yandan salı günü başkan adaylarının bir araya geleceği konuşuluyordu. Ne var ki bu toplantıya bazı adaylarının katılmak istemediği ortaya çıktı. Bunun altında ise toplantıya önderlik edecek kişinin Mehmet Helvacı olmasının yattığı öğrenildi. Adayların, Divan Kurulu Başkanı’nın liderlik yapacağı bir toplantıya katılacaklarını belirttikleri öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil